Sensorek

Maszyna do waty cukrowej

 

 

 

Witaj w świecie słodkich uniesień! 

Jeżeli pragniesz stworzyć magiczną atmosferę pełną radości i słodyczy na swojej imprezie, maszyna do waty cukrowej zdecydowanie może w tym pomóc.

W ofercie Sensorka znajdziecie Państwo profesjonalne maszyny RCZK-1200-W z serii Royal Catering 

Przygotowanie waty zajmuje tylko chwilę, a efektowny design zwróci uwagę gości. Nasze maszyny do waty cukrowej sprawią, że każda impreza stanie się niezapomnianą ucztą dla podniebienia i zmysłów. Przywróć dziecięcą radość i podkreśl niepowtarzalny charakter swojego wydarzenia – czas na rozpoczęcie słodkiej przygody 😉

 

  • Urządzenie do waty cukrowej – charakterystyka 

Duża wydajność sprzętu Royal Catering to zasługa elementu grzewczego o mocy 1200 W. Zapewnia on przygotowanie jednej porcji waty z 12-18 g cukru w bardzo krótkim przedziale czasowym (od 30 do 60 sekund). Urządzenie wyposażono w 2 przyciski – jeden włącza grzanie, a drugi obroty głowicy.

Misa o średnicy 52 cm umożliwia zrobienie przekąski w różnych wielkościach. Do wykonania naczynia i łyżki (gratis w zestawie) zastosowano stal nierdzewną, podobnie jak do całej reszty wytrzymałej konstrukcji. Akcesoria nadają się do mycia w zmywarkach. Cztery klamry zabezpieczają naczynie i redukują wibracje.

Bezpieczna eksploatacja jest efektem wbudowanego bezpiecznika. Maszyna do waty cukrowej RCZK-1200-W posiada woltomierz, który monitoruje ewentualne niepożądane działania.

Wygodną eksploatację zapewnia sprzętowi możliwość ustawienia na stole. Cztery gumowe nóżki chronią przed ślizganiem. W obszernej szufladzie podzielonej na trzy komory można przechowywać np. cukier, barwniki, stożki do pakowania.

Maszyna do waty cukrowej to niezbędny element bufetu z przekąskami czy stoiska gastronomicznego na imprezie plenerowej. Model RCZK-1200-W nadaje się świetnie do pracy mobilnej i stacjonarnej.